artz_j
Program


Csütörtök, 2023. augusztus 3.

13:00 – 17:00 érkezés, bejelentkezés
17:00 – 18:00 nyitó istentisztelet: Fekete Levente, nagyajtai unitárius lelkész és Fekete Judit, nagyajtai unitárius tiszteletesasszony és énekvezér
18:00 – 19:00 a rendezvény hivatalos megnyitója
19:00 – 20:00 Fekete Zsolt Perkucigó című előadása
20:00 – 21:00 vacsoraszünet
21:00 – 22:00 kreatív írás műhelymunka előkészítése Nagy Egonnal és Nagy-Kopeczky Kristóffal
22:00 – 24:00 tábortűz, éneklés

24:00 éjszakai áhítat Liker Henrietta (ifjúsági lelkész, Székelykeresztúri Unitárius Egyházkör) vezetésével

Péntek, 2023. augusztus 4.

7:30 – 8:30 ébresztő
8:30 – 9:30 reggeli
9:30 – 10:00 reggeli áhítat Demeter Ágnes (negyedéves teológiai hallgató, Vargyas) vezetésével
10:00 – 12:00 vers műhelymunka Veres Lehellel és Fekete Eddával
10:00 – 12:00 tánc műhelymunka Benedek Jácintával
10:00 – 12:00 képzőművészet műhelymunka Miholcsa Dáviddal
10:00 – 12:00 fotó műhelymunka Ilyés Zalánnal
10:00 – 12:00 kreatív írás műhelymunka Nagy Egonnal
10:00 – 13:00 slam poetry műhelymunka Járai-Szabó Richárddal és Tófalvi Előddel
12:00 – 14:00 film műhelymunka Simó Boglárkával és Sándor Zsuzsával
10:00 – 12:00 próbák a zene kategória számára
12:00 – 12:20 Improvizáció a MaDFIE földjén – a Marosvásárhelyi Dávid Ferenc Ifjúsági Egylet (MaDFIE) színházi előadása
12:40 – 13:10 A hétfejű tündér – a Sepsiszentgyörgyi Dávid Ferenc Ifjúsági Egylet (SEDFIE) színházi előadása
13:30 – 13:50 Borravaló – a Székelykeresztúri Unitárius Ifjúsági Egylet (SZUIE) színházi előadása
14:00 – 16:00 ebédszünet

16:00 – 18:00 előadások a népdal-néptánc-népzene és vers kategóriákban
16:00 – 18:00 slam poetry műhelymunka Járai-Szabó Richárddal és Tófalvi Előddel
16:00 – 18:00 kreatív írás műhelymunka Nagy Egonnal és Nagy-Kopeczky Kristóffal
16:00 – 20:00 fotó műhelymunka Ilyés Zalánnal
17:00 – 19:00 műhelymunkák a kézművesség kategória számára Bányai Orsolyával, Holter Denisszával és Horváth Rékával
18:10 – 18:50 Házassági kabaréjelenetek – a Székelyudvarhelyi Ifjú Unitáriusok Klubja (SZIJUK) színházi előadása
19:00 – 20:00 a zene és tánc kategória előadásai
20:00 – 21:00 vacsora
21:00 – 22:00 Szakács Erika Quartet koncert
22:30 – 23:30 Shezjoo koncert
23:30 – 01:00 buli DJ Matei-al

Szombat, 2023. augusztus 5.

7:30 – 8:30 ébresztő
8:30 – 9:30 reggeli
9:30 – 10:00 reggeli áhítat Vida Domokos (első éves teológiai hallgató, Alsóboldogfalva)
10:00 – 12:00 fotó műhelymunka Ilyés Zalánnal
10:00 – 12:00 tánc műhelymunka Zsombori Beátával
10:00 – 13:00 kreatív írás műhelymunka Nagy Egonnal és Nagy-Kopeczky Kristóffal
10:00 – 14:00 slam poetry műhelymunka Járai-Szabó Richárddal és Tófalvi Előddel
10:00 – 14:00 színjátszás műhelymunka Fazakas Rékával és Kedves Krisztával
14:00 – 16:00 ebédszünet
16:00 – 18:00 tánc műhelymunka Benedek Jácintával és Zsombori Beátával
16:00 – 18:00 slam poetry műhelymunka Járai-Szabó Richárddal
16:00 – 20:00 fotó műhelymunka Ilyés Zalánnal
16:00 – 20:00 képzőművészet műhelymunka Szőcs Bíborkával
20:00 – 21:00 vacsora
21:00 – 22:30 Slam poetry open mic
23:30 – 01:00 buli DJ Gábos-al

Vasárnap, 2023. augusztus 6.

8:00 – 9:00 ébresztő
9:00 – 10:00 reggeli

11:00 – 12:30 záróistentisztelet Péterfi Zita Ágnes (a Sepsiszentgyörgyi Unitárius Egyházközség lelkésze) és Lőrinczi Levente (a Kissolymosi Unitárius Egyházközség lelkésze) vezetésével
12:30 – 14:00 záró, csoportos beszélgetések a kategóriákban jelentkezettek számára
14:00 – 16:00 ebédszünet

16:00 – 18:00 beszélgetés a Last Minute Zenekar tagjaival
18:00 – 20:00 ArtZ zárógála
20:00 – 21:00 vacsora
21:30 – 22:00 a Lelkes Zenekar koncertje

22:30 – 23:30 a Last Minute Zenekar koncertje
23:30 – 02:00 záróbuli Szabó Bencével

Hétfő, 2023. augusztus 7.
Hazautazás



A szervezők fenntartjak a programváltoztatás jogát.